MENU
CHAuchanLomianki_AngielskiePiatki

Bezpłatne zajęcia językowe dla dzieci

Opublikowano: 31 sierpnia 2016 • Centra handlowe

Już od najbliższego piątku ponownie rusza cykl zajęć z języka angielskiego dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Łomianki. Podczas pięciu wrześniowych spotkań pełnych zabawy maluchy poznają podstawowe zwroty dotyczące między innymi jedzenia, części ciała czy świata zwierząt. Wstęp wolny!

O tym, że nauka języka nie musi być nudna przekonali się już w maju najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Łomianki. Cykl bezpłatnych zajęć językowych dla dzieci w wieku 3-6 lat ponownie zawita do galerii handlowej. Pierwsze zajęcia odbędą się już w najbliższy piątek 2 września.

Podczas wspólnej zabawy uczestnicy spotkania poznają angielskie nazwy popularnych potraw oraz zwroty dotyczące zasad zdrowego odżywiania. Kolejne spotkania, które odbędą się 9, 16, 23 i 30 września, poświęcone będą między innymi częściom ciała, robieniu zakupów czy zwierzętom.

Zajęcia językowe na wesoło odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25. Pierwsze spotkanie rozpocznie się w piątek 2 września o godzinie 18.00 i potrwa do godziny 18.25. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

Data: od 2 września 2016

Godzina: 18:00

Miejsce: Centrum Handlowe Łomianki

Bilety: wstęp wolny

Fot. materiały organizatora | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »