MENU
biegnijnoca

Biegnij Warszawo Nocą

Opublikowano: 26 maja 2016 • Inne

4 czerwca odbędzie się wyjątkowy bieg „Stulecie Legii – Biegnij Warszawo Nocą”, którego uczestnicy przemierzą ulice stolicy po zmroku. Tegoroczna, już 8. edycja imprezy jest też częścią obchodów stulecia klubu sportowego Legia Warszawa. Centrum handlowe Plac Unii City Shopping jest partnerem wydarzenia.

„Stulecie Legii – Biegnij Warszawo Nocą” rozpocznie się o godz. 15, kiedy to na Stadionie Miejskim Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej zostanie otwarte Miasteczko Mistrzowskie. Na odwiedzających czekają liczne atrakcje, w tym m.in. stoiska partnerów imprezy, strefy sportowe i animacje dla dzieci oraz strefa piknikowa z festiwalem food trucków. W nawiązaniu do stulecia Legii, o godz. 19:16 wystartuje Marszobieg Rodzinny na dystansie 1916 metrów przebiegającym wokół stadionu. Z kolei uczestnicy rywalizacji na głównym dystansie 10 kilometrów wystartują o godz. 21:16.

Od 27 maja do 3 czerwca w centrum handlowym Plac Unii City Shopping przy pl. Unii Lubelskiej będzie działało stoisko biegu, na którym będzie można odebrać pakiety startowe po uprzedniej rejestracji na stronie www.biegnijwarszawonoca.pl. Dodatkowo, na stoisku Legii Warszawa będzie można też zakupić pamiątkowe koszulki oraz gadżety z logo klubu.

Dochód ze sprzedaży pakietów startowych w cenie 55 złotych zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji Legii z przeznaczeniem na realizację jej projektów społecznych.

Data: 4 czerwca 2016

Godzina: 19:16

Miejsce: Stadion Legii

Bilety:

Fot. materiały prasowe | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »