MENU
disneyonice

Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu

Opublikowano: 27 października 2014 • Uncategorized

Disney On Ice: Magiczny Świat Lodu zaprasza na królewską zabawę w świecie Disneya! Po raz pierwszy na lodzie pojawią się Anna i Elsa, bohaterki nagrodzonego Oscarem® animowanego filmu wszech czasów, „Krainy lodu” Disneya! Widzowie ruszą w podróż po Północnych Górach wraz z zabawnym bałwanem Olafem, nieokrzesanym handlarzem bryłami lodu Kristoffem i jego wiernym reniferem Svenem, którzy pomagają księżniczkom w pełnej akcji i magii przygodzie.

Do wspólnej zabawy widzów zaproszą także inne ukochane przez dzieci postacie Disneya, a wśród nich Ariel, Roszpunka i Bella, których historie także przeniesiono na lód.

„Przez ponad trzydzieści lat produkcji przedstawień z cyklu Disney On Ice, w Feld Entertainment czekaliśmy na film taki, jak „Kraina Lodu”” – mówi producentka Nicole Feld. „Najbardziej radosną częścią wprowadzania na lód historii nowych postaci, takich, jak Elsa i Anna, jest ich przesłanie – siostry odkrywają prawdziwe znaczenie miłości. To mocne, inspirujące publiczność słowa”.

„Magiczny Świat Lodu”, widowisko wyprodukowane przez Feld Entertainment i promowane przez Alter Art, to magiczna mieszanka iście królewskiej zabawy – uwielbianych przez publiczność historii dzielnych bohaterek Disneya oraz żywiołowej choreografii, która sprawi, że widzowie będą tańczyć, śpiewać i kibicować swoim ukochanym postaciom z filmów Disneya. Miki i Minnie poprowadzą małych i dużych miłośników Disneya przez piękną krainę, w której spotykają m.in. Sebastiana i córki Trytona – bohaterów „Małej Syrenki”, głośnych oprychów z „Zaplątanych” i zaklętych w przedmioty służących z „Pięknej i Bestii”.

„Dodanie do klasycznych opowieści wątku najnowszego, rewelacyjnie przyjętego filmu animowanego, „Krainy Lodu”, i uzupełnienie ich o elementy komedii i muzyki pozwoliło nam płynnie wprowadzić widza w każdą z historii” – dodaje producentka Juliette Feld.

Data: 27-30 listopada 2014

Godzina: szczegóły na stronie organizatora

Miejsce: Torwar

Bilety: 60-150 zł

Fot. materiały prasowe | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »