MENU
embs2015

EMBS 2015

Opublikowano: 8 października 2014 • Wiadomości

Szukasz wyzwania na najbliższy rok akademicki? Interesujesz się rynkami wschodzącymi? A może chciałbyś wyjechać w egzotyczne miejsce? Jeśli na przynajmniej jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to całkiem możliwe, że trafiłeś na coś dla siebie. O czym mowa?

Rozpoczynamy formowanie Teamu do projektu EMERGING MARKETS BUSINESS SUMMIT 2015 – innowacyjnego projektu organizowanego przez Studentów Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Politechniki Warszawskiej we współpracy z najbardziej prestiżowymi uczelniami biznesowymi świata. Głównym celem EMBS jest poznanie od wnętrza specyfiki gospodarczej oraz politycznej wszystkich krajów pretendujących do miana potęg gospodarczych.

Projekt ten ma także na celu zapoznanie się z kulturą poszczególnych nacji, przybliżenie problemów społecznych oraz sytuacji makroekonomicznej, a także analizę wyzwań i ich potencjalnych rozwiązań przed którymi stoją te kraje.

Emerging Markets Business Summit składa się z dwóch części: wizyty zagranicznej delegacji w Polsce oraz wizyty polskiego zespołu w kraju uczelni partnerskiej. To od zespołu zależy z jakimi uczelniami zostanie nawiązana współpraca.

Kulminacyjną częścią wizyty jest organizowana w Warszawie konferencja – Emerging Markets Business Confrence – największe studenckie wydarzenie w tej części Europy poświęcone krajom rozwijającym się. Zespół EMBC współpracuje równolegle z zespołem EMBS.

A z kim już współpracowaliśmy? Odwiedzili nas przedstawiciele krajów takich jak: Kolumbia, Brazylia, Peru, Chiny, Indie, Indonezja, Malezja. To jak spędzaliśmy czas z naszymi Gośćmi w Polsce, oraz co mieliśmy okazję zobaczyć w poszczególnych krajach będziecie mogli już niedługo zobaczyć sami!
Aby zostać członkiem zespołu, należy przejść trzystopniową rekrutację, która wygląda następująco:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 08.10 – 20.10
ASSESSMENT CENTRE 27.10 – 29.10
ROZMOWY 03.11 – 05.11

Fot. materiały prasowe | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »