MENU
janki_fabryka-pluszakow

Fabryka pluszaków w Centrum Janki

Opublikowano: 31 sierpnia 2016 • Centra handlowe

Powrót do szkoły nie musi być nudny! W dniach 2-4 września Centrum Janki zaprasza najmłodszych do Fabryki pluszaków, gdzie każde dziecko będzie mogło współuczestniczyć w procesie tworzenia maskotki, a następnie zabrać ją ze sobą do domu.

Na trzy dni Centrum Janki zamieni się w Fabrykę pluszaków, która dostępna dla uczestników wydarzenia w godzinach 11:00-18:00 (w sobotę oraz w niedzielę w godz. 12.00-18.00). W dniach 2-4 września najmłodsi będą mogli nie tylko poznać proces tworzenia ich ulubionych misiów, ale również sami nauczą się wykonywać maskotki podczas specjalnych warsztatów.

W specjalnej strefie animacji każde dziecko otrzyma od animatora wykrój kolorowego pluszaka, z którym następnie maluch uda się do niezwykłej maszyny, w której maskotki otrzymają „nowe życie”. W końcowym etapie produkcji misiów, dzieci odwiedzą strefę krawcowej, gdzie animatorzy zakończą proces tworzenia przytulaków zszywając je. Z gotowym misiem dzieci wracają do strefy animacji, aby dokleić oczy swojemu pluszakowi i zawiązać kolorową wstążeczkę.
Na najmłodszych klientów Centrum Janki czeka także plac zabaw złożony ze słodkich pluszowych misiów, zjeżdżalni oraz miękkich poduszek, gdzie maluchy będą mogły się pobawić oraz poczekać na swoją kolej do tworzenia pluszaków.
Wydarzeniu będzie towarzyszyć akcja prosprzedażowa „Miś z certyfikatem”. Pierwsze 100 osób, które w weekend (po 100 osób w sobotę oraz w niedzielę) zrobi zakupy w Centrum Janki na kwotę minimum 100 złotych będzie mogło samodzielnie wyprodukować maskotkę, która na zakończenie otrzyma certyfikat „Metryka urodzenia”.

„Aby umilić najmłodszym powrót do szkolnej rzeczywistości, zapraszamy całe rodziny do ‘Fabryki pluszaków’, która pojawi się w Centrum Janki w najbliższy weekend. Zachęcamy rodziców i dzieci do wspólnego tworzenia maskotek, które następnie będą towarzyszyć Waszym maluchom podczas szkolnych przygód” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Wszystkie atrakcje dostępne podczas wydarzenia są bezpłatne.

Data: 2-4 września 2016

Godzina: w godzinach otwarcia centrum

Miejsce: Centrum Handlowe Janki

Bilety: wstęp wolny

Fot. materiały organizatora | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »