MENU
uszyjjasia2

IKEA Janki przekaże 400 jaśków

Opublikowano: 19 marca 2014 • Wiadomości

Ponad 400 kolorowych poszewek na poduszki już niedługo trafi do małych pacjentów Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. To właśnie z myślą o nich kilkadziesiąt osób szyło kolorowe jaśki podczas akcji „Uszyj Jasia” w IKEA Janki, które zamienią szpitalne pokoje w bajkową krainę.

Przekazanie poszewek na poduszki odbędzie się w najbliższy czwartek 20 marca 2014 r. o godz. 10.00 w Instytucie Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka 17a.

400 m.b. tkanin, 500 szpilek, 20 par nożyczek oraz 30 szpulek nici wykorzystano do uszycia ponad 400 poszewek na poduszki podczas akcji „Uszyj Jasia”
w IKEA Janki. Kolorowe jaśki pozwolą przenieść się dzieciom do bajkowej krainy i ułatwią maluchom pobyt w Instytucie Matki i Dziecka, gdzie każdego roku trafia ponad 13 tysięcy chorych dzieci. Przekazanie poszewek odbędzie się w najbliższy czwartek (20 marca 2014 r.) o godz. 10.00.

– Instytut Matki i Dziecka to niezwykła placówka, w której lekarze nieprzerwanie walczą o życie i zdrowie dzieci. To właśnie dlatego postanowiliśmy wszystkie kolorowe poszewki przekazać małym pacjentom tego szpitala – mówi Karol Barcal z IKEA Janki.

– Jestem szczęśliwa, że tak dużo osób włączyło się w akcję „Uszyj Jasia”. Dzięki zaangażowaniu pracowników IKEA Janki i pomocy tak wielu osób udało nam się uszyć kilkaset poszewek dla pacjentów Instytutu Matki i Dziecka – mówi pomysłodawczyni, Natalia Bielawska.

Data: 20 marca 2014

Godzina: 10:00

Miejsce: Instytut Matki i Dziecka, ul. Kasprzaka 17a

Bilety: wstęp wolny

Fot. materiały prasowe | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »