MENU
jarmarkregionalnyjanki

Jarmark Produktów Regionalnych

Opublikowano: 19 marca 2014 • Centra handlowe

Już w piątek 21 marca w Centrum Janki rozpoczyna się kolejny Jarmark Produktów Regionalnych, podczas którego rodziny z dziećmi będą mogły spróbować oraz zakupić ekologiczne produkty, w tym smaczne wędliny i sery, miody czy aromatyczne przyprawy. Święto tradycyjnych smaków i aromatów potrwa do niedzieli, 23 marca.

Chrupiący chleb na zakwasie, aromatyczne miody i przyprawy oraz smaczne wędliny i sery, które dostępne będą podczas Jarmarku Produktów Regionalnych w Centrum Janki, to idealne propozycje na wiosenne posiłki dla wszystkich wielbicieli zdrowego odżywiania oraz slow food. Wszystkie produkty przygotowywane są według starych tradycyjnych receptur i z pewnością przypomną niejednemu klientowi Centrum Janki pyszne smaki i zapachy z dzieciństwa.

„W najbliższy weekend zapraszamy na kolejny już Jarmark Produktów Regionalnych w Centrum Janki. Bogata oferta licznych producentów ekologicznej żywności z całej Polski z pewnością przypadnie do gustu rodzinom, które preferują zdrowe zakupy. Zachęcamy do zapełniania wiosennych spiżarni regionalnymi smakołykami dostępnymi tylko w ten weekend w Centrum Janki” – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Jarmark Produktów Regionalnych w Centrum Janki odbywać się będzie w godzinach otwarcia centrum.

Data: 21-23 marca 2014

Godzina: w godzinach otwarcia CH Janki

Miejsce: CH Janki

Bilety: wstęp wolny

Fot. materiały prasowe | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »