MENU
smakcurry

Kino Kobiet o „Smaku curry”

Opublikowano: 25 marca 2014 • Kino

Czy są wśród nas fanki kuchni indyjskiej? Historia, jaką pokażemy w kwietniowym Kinie Kobiet będzie skupiona całkowicie wokół potraw hinduskich. Jeżeli uwielbiacie smak i zapach curry, to nie może Was tam zabraknąć!

„Smak curry” to wzruszająca opowieść o dwojgu ludzi, których losy nieoczekiwanie splatają się ze sobą. Ila – główna bohaterka, postanawia ożywić swoje małżeństwo wierząc w moc powiedzenia „przez żołądek do serca”. Przez przypadek jednak potrawa wysłana do pracy męża trafia w inne ręce…

Kobieta podejrzewa, że obcy mężczyzna otrzymał jej przesyłkę, dlatego do następnej paczki wkłada tajemniczy liścik i już wieczorem otrzymuje odpowiedź. To początek pełnej emocji znajomości między dwojgiem, pragnących tylko dodać życiu odrobinę smaku, ludzi…

Kino Kobiet jest wyjątkowym projektem sieci kin Helios stworzonym tylko i wyłącznie z myślą o Paniach. To świetny pomysł na spędzenie miłego czasu w „babskim gronie” – z mamą, przyjaciółką, czy siostrą. Każda przedstawicielka płci pięknej znajdzie tu coś dla siebie, dlatego też projekt gromadzi w ramach jednego wieczoru blisko 7 000 kobiet na „jednym seansie”, co daje największą widownię w kraju! Filmy pokazywane w ramach cyklu to najczęściej premierowe hity z romantyczną, komediową lub wzruszającą historią – tak jest i tym razem!

Dodatkowo w kwietniowej edycji mamy dla Pań ciekawą niespodziankę – aż 4000 sztuk bielizny zaprojektowanej i uszytej przez firmę Kinga specjalnie dla Kina Kobiet! Będziemy ją dodawać w prezencie do pierwszych 100 lub 150 biletów (w zależności od kina) zakupionych w kasie kina. Szczegóły akcji można znaleźć na www.helios.pl.

Data: 7 kwietnia 2014

Godzina: 18:30

Miejsce: Kino Femina

Bilety: 16 zł

Fot. materiały prasowe | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »