MENU
Atrium-Targowek_Sablewskiej sposob na mode

Maja Sablewska gościem Atrium Targówek

Opublikowano: 3 marca 2016 • Centra handlowe

Już w najbliższą sobotę, 5 marca, klienci i klientki Atrium Targówek będą mogli wziąć udział w castingu do programu „Sablewskiej sposób na modę”i spotkać się oko w oko ze znaną doradczynią wizerunkową.

Casting do programu „Sablewskiej sposób na modę”, emitowanego na antenie TVN Style, rozpocznie się w sobotę, 5 marca o godz. 12.00 i potrwa do 18.00. Przez cały czas trwania eventu będzie można zgłosić się do udziału w telewizyjnym show, w którym gwiazda pomaga kobietom zmienić i poprawić swój wizerunek oraz zdradza praktyczne triki, pozwalające wyglądać i czuć się dobrze. Podstawą kwalifikacji będzie bezpośrednia rozmowa z Mają Sablewską – prowadzącą program, znaną z pierwszych stron gazet doradczynią wizerunkową. Aby wziąć udział w castingu, należy zapisać się u hostess, a następnie wykonać kilka zdjęć w zaaranżowanym w przestrzeni Atrium Targówek studio fotograficznym.

– Serdecznie zapraszamy naszych klientów do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. To doskonała okazja, by spełnić marzenie o metamorfozie wizerunku i spotkać znaną większości tylko z ekranów telewizyjnych gwiazdę. Tym razem do programu będą mogły zakwalifikować się nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Mamy nadzieję, że odważą się oni na radykalne zmiany i licznie zgłoszą do udziału w programie. To również pierwszy raz w historii programu, kiedy kwalifikacja odbywa się nie tylko poprzez nadsyłane pocztą czy mailem zgłoszenia, ale poprzez osobiste rozmowy z Mają Sablewską – mówi Magdalena Plichta, dyrektor Atrium Targówek.

Poza castingiem będzie można skorzystać z porad modowych profesjonalnej stylistki oraz wziąć autograf i zrobić sobie zdjęcie z Mają Sablewską. Wydarzenie będzie odbywać się w centralnej części pasażu pod kopułą. Udział w nim jest bezpłatny. Szczegółowe informacje oraz harmonogram można znaleźć na stronie internetowej: www.atrium-targowek.pl.

Data: 5 marca 2016

Godzina: 12:00-18:00

Miejsce: Centrum Handlowe Atrium Targówek

Bilety: wstęp wolny

Fot. materiały organizatora | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »