MENU
ikeatargowekmajowka

Majówka z IKEA Targówek

Opublikowano: 28 kwietnia 2014 • Centra handlowe

Majówka na balkonie? Dlaczego nie! Wszyscy kochamy naturę, relaks na leżaku, zielone otoczenie, czy nastrojowe światło. Niestety nie wszyscy posiadamy przestrzenne ogrody. To jednak nie powód, aby rezygnować z relaksu w przyjemnym otoczeniu. Przy minimum wysiłku to wszystko można stworzyć na własnym balkonie.

Od końca kwietnia do 5 maja bohaterowie IKEA: pan brokuł i pani marchewka będą przemieszczać się po stolicy i podpowiadać warszawiakom co zrobić, aby ich balkony były oazą relaksu. Dodatkowo IKEA Targówek zaprasza do swojego sklepu na majówkę,
a w szczególności do specjalnej strefy grillowania.

Balkon to miejsce, które wymaga szczególnego traktowania. Nie warto zagracać go starymi przedmiotami, przetrzymywać na nim rowerów czy pustych słoików. Tak naprawdę to jedyne miejsce w naszym mieszkaniu, gdzie możemy korzystać z dobrodziejstw natury. Ogrzewać się wiosennymi promieniami słońca, sadzić kwiaty, uprawiać zioła czy nawet warzywa. O ileż przyjemniej jest wieczorem zjeść kolację na zewnątrz przy nastrojowych lampkach lub świecach w ładnie udekorowanej przestrzeni. Często brakuje nam pomysłu jak to zrobić. Obawiamy się zmian, które kojarzą nam się z dużymi wydatkami. Tak jednak nie musi być. IKEA Targówek zaprasza do siebie po „balkonowe inspiracje”. Zostały przygotowane specjalne strefy balkonowe, aby każdy mógł podpatrzeć pomysły na aranżacje. Majówka to przede wszystkim czas relaksu, dlatego też IKEA Targówek przygotowała dla warszawiaków nie tylko wiele atrakcji, ale również możliwości odpoczynku. Grill jest nieodzownym elementem każdej majówki. Nie mogło go również zabraknąć w tych dniach w IKEA. W specjalnej strefie, każdy będzie mógł częstować się grillowanymi przysmakami.

IKEA Targówek zdecydowała również, że chce się spotkać z mieszkańcami Warszawy na majówkowym spacerze. Pan brokuł i pani marchewka będą przemieszczać się po stolicy i szukać inspirujących balkonów w mieście, zapraszać do rozmów – przy stoliku i krzesłach, które będą mieć ze sobą – i podpowiadać pomysły na aranżacje balkonowe.

Dodatkowo IKEA Targówek przygotowała specjalny konkurs na aranżację balkonu. Szczegóły można znaleźć na stronie: www.ikea.pl/targowek

Data: do 4 maja 2014

Godzina:

Miejsce: IKEA Targówek

Bilety: wstęp wolny

Fot. materiały prasowe | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »