MENU
maratonbeztabu

Maraton Bez Tabu w Kinie Femina

Opublikowano: 21 sierpnia 2014 • Kino

W piątek 29 sierpnia ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza do 34 kin w całej Polsce na pierwszą tego typu filmową noc… Widzów czekają obrazy pełne gorących namiętności i erotyzmu.

Helios zagra cztery bardzo odważne, ale i inteligentne filmy w których miłość, seks, czułość, pożądanie, pasja oraz namiętność tworzą gorącą erotyczną atmosferę…
Na początek wyemitowane zostaną okrzyknięte przez krytyków „arcydziełem erotycznym” dwie części filmu NIMFOMANKA, Larsa von Triera. Następnie zobaczyć będzie można kontrowersyjny WSTYD Steve’a McQueena, a na sam koniec niezwykle śmiały film 9 SONGS w reżyserii Michaela Winterbottoma.

W ciągu tej jednej nocy dowiecie się o seksie prawdopodobnie wszystkiego czego jeszcze nie wiedzieliście, a nie mieliście odwagi zapytać… Czy jesteście na to gotowi? Ten NMF przygotowany został wyłącznie dla widzów dorosłych (ograniczenie wiekowe – 18 lat)!
Do każdego biletu na Nocny Maraton Filmowy w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.

Data: 29 sierpnia 2014

Godzina: 22:30

Miejsce: Kino Femina

Bilety:

Fot. materiały prasowe | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »