MENU
maratonkomediinmf

Maraton Komedii w Feminie

Opublikowano: 14 kwietnia 2014 • Kino

Miła niespodzianka dla tych, którzy myśleli, że Nocne Maratony Filmowe to tylko horrory i thrillery! Na ostatni piątek kwietnia sieć kin Helios przygotowała coś z myślą o tych, którzy zamiast się bać wolą… śmiech! Już 25 kwietnia zapraszamy wszystkich chętnych po wielką dawkę endorfin!

Nocne Maratony Filmowe to doskonała okazja, aby spędzić całą noc w kinie! W związku z tym wszystkich nocnych marków, którzy cenią sobie dobrą zabawę
i pozytywne emocje zapraszamy do kin Helios w całej Polsce na niezapomniane seanse komediowe.

W repertuarze filmy: „Babcia Gandzia”, „Millerowie”, „Movie 43” oraz „What the fuck?”!

„Babcia Gandzia” to prześmieszna historia emerytki, która w wirze nieoczekiwanych zdarzeń staje się… dilerem! „Millerowie” – okradziony z towaru diler David musi w ramach zadośćuczynienia przewieźć przez granicę dużą dawkę narkotyków. Dla niepoznaki organizuje więc sobie wymyśloną rodzinę! „Movie 43” to najzabawniejszy reżyserzy kina wymieszani w jednym filmie! „What the fuck?” – Remi Gaillard, który porzuca żarty i pod wpływem żony szuka sobie poważnego zajęcia? To możliwe, ale tylko w prześmiesznej francuskiej komedii „What the fuck?”!

Jak zwykle mamy dla was cztery warianty cenowe – normalny, ulgowy, promocyjny (przy zakupie do 17 kwietnia 2014) i specjalny (po okazaniu biletu z poprzedniego NMF-u Heliosa)! Ponadto, tradycyjnie na gości czekać będzie Dolewka Pepsi Gratis, dołączana do każdego biletu. Restauracje kinowe otwarte będą przez cały czas trwania Nocnego Maratonu Filmowego – aż do ostatniej przerwy.

Data: 25 kwietnia 2014

Godzina: 23:00

Miejsce: Kino Femina

Bilety: szczegóły na stronie organizatora

Fot. materiały prasowe | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »