MENU
gotowaniegm

Męskie Gotowanie w Galerii Mokotów

Opublikowano: 28 lutego 2014 • Centra handlowe

W Dzień Kobiet, 8 marca w Galerii Mokotów pojawią się znani mężczyźni, którzy wcielą Męskie Gotowanie w Galerii Mokotów się w role kucharzy i ugotują coś specjalnego na tę okazję. Pod okiem Ambasadora Alei Smaków Michela Moran, panowie będą mogli zaprezentować swoje talenty kulinarne i przygotować wyjątkowe dania dla pań.

Do udziału w sobotnim kulinarnym show zaproszeni zostali mężczyźni znani ze swoich pasji. Za kuchennym stołem stanie aktor – Przemysław Cypryański, piłkarz – Radosław Majdan i muzyk – Rafał Brzozowski. Tym razem zmierzą się ze sztuką kulinarną i według wskazówek szefa kuchni Michela Moran przyrządzą potrawy specjalnie dla kobiet.

Na Klientki Galerii Mokotów w tym dniu czekają także inne atrakcje. Osoby posiadające kartę lojalnościową Galerii Mokotów będą mogły skorzystać z bezpłatnego makijażu, wykonanego przez ekspertów w specjalnej Strefie Beauty. Profesjonalny fotograf zrobi chętnym paniom pamiątkowe zdjęcie z ulubionym kucharzem, od którego otrzymają autograf. W programie znajdą się również konkursy z nagrodami, a wszystkie Klientki zostaną zaproszone do degustacji niezwykłych dań. Imprezę poprowadzi Olivier Janiak.

Zapraszamy na Dzień Kobiet w sobotę, 8 marca o godzinie 14.00 do Alei Smaków w Galerii Mokotów.

Data: 8 marca 2014

Godzina: 14:00

Miejsce: Galeria Mokotów

Bilety: wstęp wolny

Fot. materiały prasowe | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »