MENU
mikromusic

Mikromusic – koncert dla psiaków

Opublikowano: 12 marca 2014 • Klubowe

W sobotę 15 marca w warszawskim klubie Hybrydy odbędzie się akcja charytatywna na rzecz głodnych i bezdomnych psów. Pod hasłem „hauasujemy” spotkają się fani zwierząt i dobrej muzyki, aby wesprzeć zbiórkę karmy dla schronisk w całej Polsce oraz posłuchać koncertu polskich artystów.

Karmimypsiaki.pl to ogólnopolska akcja, która ma na celu zbieranie posiłków dla bezdomnych zwierząt oraz pomoc w znalezieniu dla nich nowych domów. Dotychczasowe działania Karmimypsiaki.pl pozwoliły już zebrać ponad 130 000 posiłków, które zostały przekazane schroniskom w całej Polsce. Stale prowadzone są akcje wspierające adopcje bezdomnych psiaków. Do tej pory udało się znaleźć nowe domy dla niemal 300 zwierząt. Dzięki zaangażowaniu uczestników inicjatywy karmimypsiaki.pl przynajmniej raz w tygodniu ktoś adoptuje bezdomnego psa. Tylko w styczniu br. znaleziono domy dla 35 psiaków.

Cykl „hauasujemy” to nowy pomysł inicjatywy karmimypsiaki.pl, którego celem jest połączenie wschodzących gwiazd i fanów dobrej muzyki w akcji dla dobra zwierząt. W zeszłym roku odbył się pierwszy koncert. Zagrali już na rzecz akcji: Gooral i The Dumplings. Tegoroczna charytatywna impreza rozpocznie się o godzinie 19:00 w Klubie Hybrydy, przy ul. Złotej 7/9 w Warszawie.

Podczas wydarzenia odbędzie się również zbiórka karmy i innych przedmiotów, które mogą przydać się schroniskach dla zwierząt jak koce, dywany, smycze, obroże. Ponadto partner wydarzenia, portal Greengo.pl umożliwia zbiórkę używanych telefonów komórkowych (mogą być też nowe, stłuczone czy nie działające), z których cały dochód ze sprzedaży przeznaczy będzie w formie darowizny na rzecz akcji karmimypsiaki.pl.

Data: 15 marca 2014

Godzina: 19:00

Miejsce: Klub Hybrydy

Bilety: 30-35 zł

Fot. materiały prasowe | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »