MENU
kofs_8e236d3b68516c2c15f93a45f666d13f9468540070

Mrozu – Centralne Otrzęsiny Świeżaków

Opublikowano: 31 sierpnia 2016 • Klubowe

Najważniejsza i najbardziej wyczekiwana impreza wszystkich Studentów I roku Politechniki Warszawskiej i nie tylko! Już 15 października (sobota) w klubie Stodoła odbędzie się najlepsza otrzęsinowa impreza w Warszawie.

COŚ, czyli Centralne Otrzęsiny Świeżaków to wydarzenie przede wszystkim dla Studentów I roku. Ale zapraszamy wszystkich bez wyjątku, gdyż zapowiada się naprawdę mega wieczór!

Zapewnimy Wam wiele atrakcji m.in.:
* tor otrzęsinowy (do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym koszulki COŚ)
* animacje w tłumie
* znakomita zabawa o którą zadba Nasz DJ: Odnaleziony w 119, a także główny punkt wieczoru…specjalnie dla Was koncert zagra MROZU !!!

Ale to nadal nie wszystko! Organizatorzy zadbają o to abyście tego wieczoru poczuli prawdziwy studencki klimat. Nie czekajcie, zbierajcie znajomych i kupujcie bilety na to COŚ! Koniecznie obserwujcie uważnie fanpage COŚ, wypatrujcie konkursów i zdobywajcie fantastyczne nagrody! https://www.facebook.com/cospw

Widzimy się w Stodole i pamiętajcie, niech COŚ będzie z Wami!

Otrzęsiny są ostatnią imprezą z cyklu „Orientuj się”. Pierwszą jest Integracyjne Kino pod Chmurką, a drugą Piknik SSPW. Zachęcamy do uczestnictwa we wszystkich imprezach. Będąc na nich zdobywacie pieczątki, dzięki nim bierzecie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

Data: 15 października

Godzina: od 19:30

Miejsce: Stodoła

Bilety: 10-40 zł

Fot. materiały organizatora | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »