MENU
maratonzmierzch

Nocny Maraton z Sagą Zmierzch

Opublikowano: 15 lipca 2014 • Kino

Już w piątek, 25 lipca we wszystkich kinach sieci Helios w Polsce w ciągu jednej nocy zostaną wyświetlone wszystkie części kultowej sagi „Zmierzch”! Widzowie obejrzą aż pięć pełnometrażowych filmów, które będą gratką nie tylko dla fanów serii!

Kolejny NMF został przygotowany w odpowiedzi na prośby uczestników tego cyklu. Tym razem kino Helios zabierze swoich widzów do niezwykłego, przenikającego się świata wampirów i ludzi, do świata, w którym kwitnie niecodzienna miłość Belli Swan (w tej roli Kristen Stewart) i wampira Edwarda Cullena (Robert Pattison).
W ciągu 11 godzin zostaną wyemitowane wszystkie części filmowej sagi: „Zmierzch”, “Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu”, “Saga Zmierzch: Zaćmienie”, “Saga Zmierzch: Przed świtem cz. 1” oraz “Saga Zmierzch: Przed świtem cz. 2”. Początek maratonu startuje już 25 lipca o godzinie 21:00, natomiast meta przewidywana jest dzień później – 26 lipca o godzinie 8 rano.

Do każdego biletu na Nocne Maratony Filmowe w kasie kina dołączony będzie specjalny kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon obowiązuje tylko w czasie NMF.

Szczegółowe informacje dotyczące cyklu Nocne Maratony Filmowe można znaleźć na stronie internetowej www.helios.pl w zakładce Projekty Specjalne.

Data: 25 lipca 2014

Godzina: 23:00

Miejsce: Kino Femina

Bilety:

Fot. materiały prasowe | Źródło: mat

Related Posts

Dodaj komentarz

« »