MENU
tkmaxxwp

Otwarcie TK Maxx w Wola Park

Opublikowano: 9 września 2015 • Wiadomości

Już 17 września w CH Wola Park otwarty zostanie czwarty warszawski sklep TK Maxx! Oprócz licznych atrakcji przygotowanych specjalnie na ten wyjątkowy dzień, w sklepie będzie można znaleźć najnowsze trendy i markowe produkty w cenach do 60% taniej.

Już niebawem warszawscy miłośnicy mody zyskają kolejny sklep TK Maxx, a wraz z nim jeszcze więcej prawdziwych modowych perełek i inspiracji na jesienne stylizacje w oparciu o aktualne kolekcje światowych projektantów. Pod jednym dachem upolować będzie można ubrania, akcesoria, obuwie, dodatki do domu znanych marek i projektantów, w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

„To już nasz 29 sklep w Polsce i 4 TK Maxx w Warszawie. Kolejną lokalizację w stolicy otwieramy dlatego, że widzimy tu niezwykły potencjał i zainteresowanie klientów naszą marką. Dzięki dostawom artykułów aż kilka razy w tygodniu, każdy z naszych sklepów oferuje unikatowy asortyment w atrakcyjnych cenach. Tak też będzie tym razem! Jesteśmy zatem przekonani, że sklep TK Maxx w Wola Park przypadnie do gustu Warszawiakom” mówi Romana Dybalska, kierownik sklepu TK Maxx w Wola Park.

W dniu otwarcia na klientów odwiedzających TK Maxx czekać będą liczne atrakcje. Od samego rana, od godz. 10.00 będą mogli wziąć udział w zabawie „Czerwony Wieszak”, która polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach, 25 srebrnych,
3 złotych i jednego czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości Karty Upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych!

Dodatkowo, przez cały dzień w specjalnej fotobudce TK Maxx będzie można robić sobie zabawne zdjęcia, które wezmą udział w konkursie na profilu Facebook marki.

TK Maxx zaprasza do wspólnego świętowania z okazji otwarcia nowego sklepu w CH Wola Park przy ul. Górczewskiej 124 w czwartek 17 września, czwartek, od godz. 10.00!

Data: 17 września 2015

Godzina: od 10:00

Miejsce: Centrum Handlowe Wola Park

Bilety: wstęp wolny

Fot. materiały prasowe | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »