MENU
prahadzieciom2014

Praha dzieciom – rodzinne poranki

Opublikowano: 4 września 2014 • Kino

Już od września na naszych najmłodszych widzów czeka moc filmowych atrakcji i jeszcze więcej fascynujących warsztatów. Od 14 września rusza NOWA ODSŁONA cyklu Praha Dzieciom – rodzinne poranki artystyczno-filmowe!

Co nowego?
– projekcje NAJNOWSZYCH bajek dla dzieci – dzięki szerszej ofercie repertuarowej każdy znajdzie coś dla siebie – start: godz.10.00 (w każdą niedzielę 3 bajki do wyboru)
– NOWE fascynujące warsztaty edukacyjne i malarskie m.in. gry edukacyjne i łamigłówki, architektura dla najmłodszych, mały majsterkowicz itd.
– wystawy prac naszych najmłodszych widzów
– więcej przestrzeni dla dzieci i rodziców – warsztaty w holu kina
– Bilety TYLKO 15 zł!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych najmłodszych widzów, cykl „PRAHA DZIECIOM – rodzinne poranki artystyczno-filmowe” od 14 września przyjmie nową formułę. W każdy niedzielny poranek zapraszamy naszych najmłodszych widzów wraz z rodzicami na projekcje najnowszych bajek oraz moc atrakcji podczas fascynujących warsztatów.

W każdą niedzielę o godz. 10.00 będziemy prezentować najnowsze bajki dla najmłodszych widzów połączone z aktywnościami związanymi z kulturą i sztuką. Po porannych projekcjach od godz.12.00 zapraszamy na edukacyjne i artystyczne warsztaty, które będą prowadzone w holu kina. Podczas zajęć dzieci będą mogły poszerzyć wyobraźnię, rozwinąć kreatywność oraz zdolności plastyczne i manualne. W programie znajdą się warsztaty m.in.: muzyczne, warsztaty archeologiczne, warsztaty plastyczno-edukacyjne, warsztaty edukacyjne. Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 10 lat wraz z opiekunami!

Data: od 14 września 2014

Godzina: 10:00

Miejsce: Kino Praha

Bilety: 15 zł

Fot. materiały prasowe | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »