MENU
Przystanek kamienica

Przystanek Kamienica dla głodnych kultury

Opublikowano: 27 kwietnia 2016 • Teatr

Tegoroczna Noc Muzeów zainauguruje kulinarno – kulturalny projekt naszego teatru – Przystanek Kamienica dla głodnych kultury. Od 14 maja, od godziny 16:00 w zabytkowym wagonie tramwajowym znajdującym się przy Al. Solidarności 93 będzie można degustować pyszne warszawskie specjały i posłuchać ciekawych i nieznanych historii o naszym mieście.

Przystanek Kamienica dla głodnych kultury – to projekt, który chciałbym aby na stałe wpisał się w klimat Warszawy – mówi Emilian Kamiński dyrektor Teatru Kamienica. Ten Wagon, to unikalne miejsce, gdzie będzie można smacznie zjeść i jednocześnie dowiedzieć się czegoś o historii stolicy. Nasi kucharze przygotowali wyjątkowe specjały na tę okoliczność – dodaje.

Odrestaurowany wagon tramwajowy Berlinka, który stoi przed teatrem z numerem 13 przypomina Warszawiakom o przedwojennym adresie Kamienicy (Leszno 13). Jeśli macie ochotę wsiąść do tramwaju i udać się z nami w niezapomnianą podróż kulinarno – kulturalną do XX – lecia międzywojennego, musicie nas odwiedzić.

Od 15 maja projekt Przystanek Kamienica dla głodnych kultury na stałe będzie w ofercie kulturalnej Teatru Kamienica.

Data: od 14 maja 2016

Godzina: od 16:00

Miejsce: Al. Solidarności 93

Bilety:

Fot. materiały organizatora | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »