MENU
rodzinnerewolucje

„Rodzinne rewolucje” w Feminie – konkurs

Opublikowano: 28 czerwca 2014 • Kino

Już 4 lipca na ekranach ogólnopolskiej sieci kin Helios pojawi się najnowsza komedia „Rodzinne rewolucje” z Drew Barrymore i Adamem Sandlerem w rolach główych. Poza świetną zabawą podczas seansu Helios przygotował dla swoich widzów super konkurs – do wygrania będzie egzotyczna wycieczka do Sun City w Afryce, gdzie kręcony był film!

Dla wszystkich, którzy marzą o wakacjach pełnych niesamowitych przygód, sieć kin Helios przygotowała konkurs, w którym wygrać można rewelacyjną wycieczkę do bajkowego Palace of the Lost City w Sun City w Afryce dla czterech osób lub jednego ze specjalnych zestawów gadżetów filmowych.

Aby wziąć udział w grze wystarczy zobaczyć film „Rodzinne rewolucje” w kinie Helios, a następnie wybrać najśmieszniejsze zdjęcie z wakacji i wysłać je na specjalny adres mailowy. Autorzy zdjęć, które zbiorą najwięcej głosów poprzez SMS otrzymają nagrody – w tym wyjątkowy, filmowy wyjazd do Afryki!

W ramach wycieczki przeżyć będzie można między innymi piknik ze słoniami, odbyć rejs po wodnym świecie oraz zwiedzić dzikie safari w afrykańskim buszu! Jak potoczą się ich losy bohaterów filmu
i czy historia z „Rodzinnych rewolucji” będzie przypominać przygody nowych mieszkańców magicznego kurortu? Czy widzowie będą mogli przenieść się niemal na ekran kinowy i zakosztować afrykańskiej przygody? Tego wszystkiego można przekonać się wybierając się na film i biorąc udział w zabawie!

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie: www.helios.pl/rodzinne_rewolucje

Data: od 4 lipca 2014

Godzina:

Miejsce: Kino Femina

Bilety:

Fot. materiały prasowe | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »