MENU
BeerPark Wola Park

Strefa Relaksu w Wola Parku

Opublikowano: 14 czerwca 2016 • Centra handlowe

Pogoda ostatnio rozpieszcza. Warto z niej skorzystać. Wola Park zaprasza do nowo otwartej zewnętrznej Strefy Relaksu. Na odwiedzających przed Centrum Handlowym w okolicach fontanny czekają leżaki, hamaki oraz restauracja „pod chmurką”, gdzie będzie można obejrzeć mecze podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

Wola Park zaprasza Klientów do skorzystania z letnich atrakcji. Na placu przy fontannie ruszyła zewnętrzna Strefa Relaksu. Mieszkańcy Woli i okolic mają okazję odpocząć na leżakach, hamakach i w koszach plażowych dokładnie takich, jak nad morzem. Przed Centrum otworzył się też Beer Park, w którym serwowane są dania z grilla, wiele rodzajów piw rzemieślniczych, koktajle, lemoniady i inne napoje. Co więcej będzie w nim można obejrzeć mecze odbywające się podczas Euro 2016 i wspólnie kibicować polskiej reprezentacji. Do dyspozycji gości przygotowane zostały także gry: cymbergaj i piłkarzyki. Nie brakuje też atrakcji dla najmłodszych. Przed Wola Parkiem na placu przy fontannie znajduje się kącik zabaw dla dzieci. Najmłodsi mogą korzystać z zabawek i udostępnionych gier. Szukający ochłody, w gorące dni znajdą na miejscu lody z lodziarni San Marino, a głodni – pyszne jedzenie w restauracji Soplicowo.

Letnia Strefa Relaksu w Wola Parku będzie doskonałym miejsce do odpoczynku dla mieszkańców dzielnicy. Przy Centrum Handlowym znajduje się Park Urlicha, w którym wśród zieleni można się równie świetnie zrelaksować.

Beer Park w Wola Parku jest otwarty od 12:00 do ostatniego gościa.

Data: codziennie / sezon letni

Godzina: od 12:00 do ostatniego gościa

Miejsce: teren przed Wola Park

Bilety:

Fot. materiały organizatora | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »