MENU
helioslasvegas

Wyjedź z kinem Helios do Las Vegas!

Opublikowano: 25 maja 2014 • Kino

Ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich tych, którzy marzą o wakacyjnej przygodzie w Las Vegas śladami Dzikiego Zachodu, chcą zobaczyć Wielki Kanion Kolorado, spędzić cały dzień na prawdziwym ranczu i zwiedzić amerykańskie „miasta duchy”!

Aby spełnić swoje marzenie i wyjechać w niezwykłą podróż do USA wystarczy przyjść do dowolnie wybranego kina sieci Helios w całej Polsce w dniach 30 maja – 12 czerwca i kupić bilet na komedię „Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie”.

Następnie wystarczy narysować komiks opowiadający śmieszną historię pt. „Mój ostatni dzień na Dzikim Zachodzie” w ośmiu obrazkach i zgłosić swój projekt poprzez specjalną aplikację na profilu Helios Polska w serwisie Facebook!

30 komiksów, które zdobędą najwięcej głosów przejdzie do następnego etapu konkursu. Specjalnie powołane jury wybierze najlepszą pracę, a jej autor wyjedzie wraz z osobą towarzyszącą odkrywać na nowo Dziki Zachód!

Szczegóły dotyczące konkursu oraz regulamin znaleźć można na stronie ogólnopolskiej sieci kin Helios pod linkiem: www.helios.pl/konkurs_dzikizachod.

Data: 30 maja - 12 czerwca 2014

Godzina:

Miejsce: Kino Femina

Bilety:

Fot. materiały prasowe | Źródło: materiały prasowe

Related Posts

Dodaj komentarz

« »